УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ:

Організатори проведення заходу забезпечують:

- пункт пожежної охорони

- пункт міліції

- пункт медичної допомоги

- забезпечення відвідувачів біотуалетами

- розмічення території під наметове містечко

- забезпечення наметового містечка водою та дровами

- автостоянку*

- якісне харчування

- чисте повітря

- фестивальну тусовку

- позитивний настрій :)

 *-Вартість паркування автомобілю складатиме 10 грн на час проведення фестивалю.

 

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ФЕСТИВАЛЮ:

  1. Проходячи на територію фестивалю Трипільське коло (далі – фестивалю), ви погоджуєтесь виконувати всі правила та інструкції, встановлені в місці проведення фестивалю. 
  2. Вартість квитка поверненню не підлягає.
  3. Відшкодування грошей за квиток можливе за умови скасування фестивалю. Затримання початку фестивалю не є підставою для повернення вартості квитка.
  4. Людина, що зареєструвалася повинна зберігати браслет у належному стані до закінчення Заходу. Пошкодження або зіпсування браслету може ускладнити прохід на фестиваль. Пошкоджені або зіпсовані браслети поверненню не підлягають. На вході, будуть перевірятися реєстраційні браслети. З таким браслетом відвідувач має право багаторазового входу-виходу на територію проведення заходу.
  5. Вхід за підробленим браслетом заборонено. Організатор не несе відповідальності за підроблені браслети. Претензії щодо підроблених браслетів Організатори не розглядають. 
  6.  Організатор залишає за собою право проводити особистий огляд відвідувачів з метою гарантування безпеки фестивалю. 
  7. Відвідувачі, які порушують встановлений порядок і не виконують вимоги офіційних осіб, будуть змушені покинути фестиваль.
  8. Відвідування фестивалю особами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння суворо заборонено. 
  9. У разі вживання наркотичних засобів чи міцних алкогольних напоїв на території проведення Заходу, проявів агресії з боку відвідувача до інших осіб, порушення громадського спокою тощо, офіційні представники організаторів мають право примусити відвідувача покинути фестиваль.
  10. Для забезпечення пожежної безпеки на території фестивалю заборонено розводити багаття поза межами наметового табору відміченого організаторами.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО ПРОНОСИТИ НА ФЕСТИВАЛЬ:

 

Просимо зрозуміти, що фізично охорона не може перепробувати кожну пляшку, щоб переконатися що це а) не горілка, б) не отрута чи щось інше.

ПОРАДИ ОРГАНІЗАТОРІВ: