категорії: блоґ-запис

Результати конкурсу "SuMus"

теґи: "Mosaic", вода, "Телері", SuMus, конкурс молодих виконавців, музика літа

Конкурс молодих музикантів SuMus закінчився, а його переможців обрано! Трійку найкращих молодих гуртів протягом 10 днів обирала аудиторія двох провідних музичних сайтів – Хвилі української музики «Молоде радіо» та «Музспільноти».

За підсумками голосування трійка переможців конкурсу SuMus (або ж «Музика Літа») виглядає так.

Беззаперечний лідер конкурсу – луцький гурт «В.О.Д.А» . Хлопці та дівчата опинилися на першому місці із великим відривом, набравши за результатами голосування на обох сайтах 1174 голоси.

Друге місце посів гурт «Mosaic» з Києва, набравши у сумі 750 голосів.

На третьому місці – гурт «Телері», також з Києва. За нього проголосувало 522 відвідувача та відвідувачки сайтів Molode.com.ua та Muzspilnota.org.ua.

Загалом на двох сайтах проголосувало 1897 чоловік.

Відповідно до умов конкурсу, які були оголошені раніше, гурти-переможці отримають можливість виступити на великій сцені фестивалю, записати якісне відео, а також отримати цінні подарунки. Крім того, їх залучать до PR-кампанії «Трипільского кола» – радіоефіри, телебачення, інтернет, афіші, буклети й банери. Переможці конкурсу «SuMus» також отримають можливість співпраці та промоції від продюсерської компанії «Ethno Sound». Також пісні переможців вже потрапили у ротацію Хвилі української музики «Молоде радіо».

Нагадаємо, що конкурс молодих музикантів SuMus цього року вперше проводять організатори фестивалю «Трипільське коло», сайт «Музспільнота» та Хвиля української музики «Молоде радіо».

У першому етапі конкурсу взяло участь 46 гуртів, із яких журі відібрало 15. Переможців 2-го етапу й конкурсу SuMus загалом визначили інтернет-голосуванням, яке протягом 10 днів тривало на сайтах Muzspilnota.org.ua та Molode.com.ua.