категорії: блоґ-запис

Увага! АКЦІЯ! Від журналу «МИР СЕМЬИ» и Еко-культурного фестивалю «Трипільське Коло»

теґи: ТК Повітря, Фестиваль Трипільське коло 2011 Повітря, ТК2011, Трипільське коло, фестиваль

У травневому та червневому номері журналу «Мир Семьи» Ви знайдете відрізний купон, що дає право безкоштовного входу дітям у супроводі 2-х дорослих (кількість дітей необмежена) з 30 червня по 3 липня на Фестиваль «Трипільське Коло 2011. ПОВІТРЯ», Фестиваль якісного сімейного відпочинку!

Еко-культурний фестиваль «Трипільське Коло» ще з моменту свого щасливого зародження узяв на себе завдання показати чудовий приклад екологічного сімейного відпочинку. Відвідувачі фестивалю з родинами можуть насолодитися змістовним та творчим відпочинком серед запашної зелені. А головне – провести вихідні разом: граючись, танцюючи, співаючи, навчаючись ремеслам, слухаючи приємну музику або просто засмагаючи під липневим сонцем.

Журнал «Мир Семьи», що піклується про найдорожче – сімейний затишок та здоров’я у родині, завжди турбувало питання правильного родинного відпочинку. Тепер ми зустрілись і об’єднали зусилля.

        

Дітьми вважаються особи від 0 до 16 років. Дорослі не обов»язково мають приходитись батьками дитині. Супроводжуючі особи купують квиток на Фестиваль на загальних засадах.